KRAJKA KUSA Atencja

 

Krajka, a po naszemu Iskierka była zupełnie inna od Klotyldy. Tak naprawdę imię nie bardzo do niej pasowało. Była spokojniejsza, jako ostatnia zaczęła chodzić, nie psociła. Ale była piękna.

 

Chcieliśmy znaleźć dla niej dom w Polsce, ale w końcu trafiła do młodego małżeństwa z Sankt Petersburga. Ujęli nas tym, że specjalnie szukali corgi z domowej hodowli z Polski (a nie u siebie z kenelu), że mają już jednego psa (suczkę labradorkę) i że gotowi byli w każdej chwili przejechać pół europy właśnie dla niej, dla Iskierki.

Krajka, oczywiście odpłakana, wyjechała „na obczyznę” w wieku 8 tygodni. Bardzo czekaliśmy na pierwsze informacje i zdjęcia. Na szczęście wszystko poszło bardzo dobrze. Podróż bez kłopotów, nowy dom bardzo jej się spodobał a labradorka postanowiła być dla niej matką.

 

Następne zdjęcia jeszcze bardziej utwierdziły nas, że nasza Krajka jest naprawdę szczęśliwa, ma na stałe przyjaciółkę-matkę i od czasu do czasu kolegę corgusia.

 

Krajka udanie rozpoczęła też karierę wystawową uzyskując tytuł Best Puppy na wystawie CACiB Novogrod. Na zdjęciu razem ze swoją Panią.

Krajka zakończyła 2011 r. trzykrotnie zdobywając tytuł Najlepszy Junior, 2 razy BoB i raz BoG-3

A tak wygląda tera: